March 2022 product reviews update

23. března byla vypuštěna aktualizace zaměřená na produkty na webu.

Od spuštění prvních aktualizací recenzí produktů jsme obdrželi řadu dotazů týkajících se recenzí s více produkty, které bychom rádi vyřešili:

  • Aktualizace recenzí produktů se týkají všech forem obsahu recenzí. Platí pro ně také osvědčené postupy, které jsme sdíleli. Vzhledem ke kratší povaze hodnocených seznamů však můžete chtít prokázat odbornost a posílit autenticitu stručnějším způsobem. Dobrým způsobem, jak toho dosáhnout, může být citování relevantních výsledků a zařazení originálních obrázků z testů, které jste s produktem provedli.
  • Pokud doporučujete výrobek jako celkově nejlepší nebo nejlepší pro určitý účel, nezapomeňte se se čtenářem podělit o to, proč daný výrobek považujete za nejlepší. Čím se výrobek odlišuje od ostatních na trhu? Proč je výrobek obzvláště vhodný pro doporučovaný účel? Nezapomeňte připojit podpůrné důkazy z první ruky.
  • Pokud vytvořím recenzi, která se týká více produktů, měl bych ještě vytvořit recenze pro jednotlivé produkty? Může být efektivní napsat vysoce kvalitní seřazený seznam souvisejících produktů v kombinaci s hloubkovými recenzemi jednotlivých produktů pro každý doporučený produkt. Pokud píšete obojí, ujistěte se, že je v hodnoceném seznamu dostatek užitečného obsahu, aby obstál sám o sobě.
Štítky: ,

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..